Nasza szkoła

Konkurs na najpiękniejszy różaniec

W miesiącu październiku w naszej szkole odbył się konkurs na „Najpiękniejszy różaniec”. Celem konkursu było umiłowanie modlitwy maryjnej oraz rozwój talentów u dzieci, jak również rozbudzenie ich aktywności twórczej, wyobraźni i pomysłowości. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas 0- VIII, którzy wykazali się niezwykłą pomysłowością w przygotowywaniu różańców. Wykorzystali do tego min: kasztany,  żołędzie, owoce głogu a także inne ciekawe materiały.  Nagrodzono najbardziej pomysłowe i estetycznie wykonane różańce.

Podziękowania należą się również Rodzicom  za zaangażowanie i pomoc uczniom w przygotowaniu tak pięknych i ciekawych różańców.

W szkole odbyła się pokonkursowa wystawa nagrodzonych prac.

mgr Faustyna Nocoń

(Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)