Nasza szkoła

Karnawał w naszej szkole

W dniu 14 lutego 2019 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 0 – III. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową i zapełniła się niezwykłymi postaciami z bajek, filmów i komiksów.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Największym powodzeniem cieszyły się zabawy taneczne, takie jak: ,,Kaczuszki”, ,,Macarena” i taniec belgijski. Wspólna zabawa przyniosła dużo radości.

Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń! Kolejny bal karnawałowy już za rok . 

Tydzień później zorganizowany został bal dla uczniów klas starszych. Po raz kolejny nie brakło na nim pizzy, soczków i innych słodkich łakoci. Uczniowie w ramach głosowania wybrali króla i królową balu. Wszyscy bawili się fantastycznie prezentując swoje ciekawe i oryginalne stroje.

Relacjonowały mgr Natalia Matuszek i mgr Natalia Sproch

 

(Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)